Śląskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

(Cała Polska) Zdalny Specjalista ds. wsparcia administracyjnego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Cała Polska zdalnie

Aktywności osób z orzeczeniem o niepełnosprawności mówimy TAK. Rekrutujemy.

Specjalista ds. wsparcia administracyjnego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:
- Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
- Obsługa środowiska Windows i pakietu MS Office, w tym Excela na poziomie średnio-zaawansowanym
- Sprawna obsługa komputera
&#8226; Rozumienie zagadnień ekonomicznych i prawnych związanych z obsługą umów
- Dobra organizacja pracy własnej
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy pod presją, samodyscyplina i elastyczność
- Mile widziana znajomość procesów sprzedażowych
- Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:
- Wykonywanie analizy zapisów umownych i nadzór nad ich zgodnością z ogólnymi Warunkami Sprzedaży i Zasadami Spółek Europejskich
- Przestrzeganie procedur firmy
- Przygotowanie analizy w Excelu
- Tworzenie prezentacji w Power Point
- Raportowanie postępów
- Stworzenie repozytorium procedur na potrzeby Działu
- Wsparcie Dział Realizacji &#8211; zadania indywidualne
- Standaryzacja dokumenty i ujednolicać stosowanych wzorów
- Branie udziału w procesach eskalacyjnych

Oferujemy:
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy na okres próbny 3 m-ce, następnie na 1 rok i kolejną na czas nieokreślony
- Pracę zdalną
- Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
- Opiekę ze strony BPO Network
- Ekscytującą pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem w cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki przemysłowej, ze znaczącym udziałem w rynku
- Szanse rozwoju &#8211; możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego we wspierającym się zespole profesjonalistów
- Szkolenia onboardingowe, które pomogą ci wdrożyć się w organizację i twoje obowiązki
- Szeroki wybór benefitów &#8211; prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, premia za wyniki, kafeteria benefitów z możliwością wymiany punktów na wybrane produkty lub usługi
- Wczasy pod gruszą i świadczenia dla dzieci pracowników z ZFŚS
- Dodatkowe urlopy rodzinne &#8211; w związku z narodzinami dziecka lub adopcją, w celu opieki nad członkiem rodziny lub w związku z żałobą (dodatkowy urlop poza rozwiązaniami prawa pracy)
- Możliwość pracy projektowej (np. program ambasadorski, mentoring, projekty związane z digitalizacją)
- Różnorodny zespół tj. praca w zróżnicowanym zespole oraz możliwość posługiwania się w codziennej pracy językami obcymi,
- Dostęp do platformy szkoleniowej tj. szkolenia dopasowane do twoich potrzeb i celów zawodowych
- Docenienie poprzez punkty, które możesz wymienić na różne produkty i usługi
- Udział w projektach CSR lub sustainability (1 pełnopłatny dzień wolontariatu w roku)
- Program poleceń pracowniczych tj. miej wpływ na to z kim pracujesz i zyskaj atrakcyjną gratyfikację finansową
- Brak formalnego dress code. Witamy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Luty, 2024  10:04

Identyfikator: 739643

Wyświetleń: 1346