Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Agent do współpracy na terenie Polski

Katowice

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób do współpracy na terenie całego kraju o charakterze:

Agent ds.pozyskiwania osób prywatnych oraz firm, mających na swoich nieruchomościach słupy elektryczne oraz inne linie przesyłu.

Opis stanowiska:
 aktywne pozyskiwanie osób, którym Kancelaria zapewni pomoc w kwestii odszkodowania za słupy elektryczne oraz inne linie przesyłu znajdujące się na działkach,
 podpisywanie umów o dochodzenie roszczeń,
 gromadzenie i przekazywanie Kancelarii dokumentacji poszkodowanych klientów.

Poszukujemy osób:
 przedsiębiorczych - cechujących się zaangażowaniem oraz inicjatywą,
 posiadających umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji,
 empatycznych - potrafiących dobrze identyfikować potrzeby klientów,
 umiejących planować i organizować swoją pracę,
 dla których wysokie zarobki są motywacją do rozwoju.
 mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (branża odszkodowań, ubezpieczeń lub finansów).

Oferujemy:
 współpracę stałą/dorywczą, opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub na umowie zlecenie,
 wysokie wynagrodzenie prowizyjne (po złożeniu sprawy do Kancelarii),
 stałe wynagrodzenie dla najlepszych stałe wynagrodzenie,
 wstępne oraz cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 wsparcie prawne, merytoryczne i organizacyjne Działu Obsługi Klienta,
 bezpłatne materiały marketingowe (ulotki, teczki, wizytówki, foldery).

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Maj, 2014  11:41

Identyfikator: 506585

Wyświetleń: 2056