Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun Klienta

Bielsko-Biała

Grupa DataContact - wiodący dostawca usług call center/contact center w Polsce. To 800 stanowisk, w tym 750 telemarketerskich, 4 lokalizacje, wielojęzyczna obsługa oraz doświadczony zespół. Naszą misją jest świadczyć możliwie najlepsze jakościowo usługi dla naszych Klientów w oparciu o nasze unikalne atuty:
- Najdłuższa historia i doświadczenia rynkowe &#8211; 18 lat
- Aktywny członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego

Do naszego Działu Telefonicznej Obsługi Klienta poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w obsłudze Klienta zarówno przez telefon jak i bezpośredniej.
Jeśli lubisz współpracę z ludźmi - ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
- Telefoniczna obsługa po sprzedażowa Klientów,
- Udzielanie informacji telefonicznej w zakresie usług i produktów oferowanych przez firmę,
- Dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów,
- Analiza potrzeb Klienta oraz dobór odpowiednich usług i produktów dodatkowych.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
- Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta,
- Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
- Umiejętności skutecznego komunikowania się,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Odpowiedzialność i motywacja do działania,
- Zaangażowanie i chęć doskonalenia kompetencji,
- Znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Oferujemy:
- Pracę w instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu,
- Współpracę na podstawie umowy zlecenie przez co najmniej 1 rok,
- Pracę w zespole o wysokich kwalifikacjach,
- Wdrożenie (obejmujące szkolenia) umożliwiające samodzielną pracę na stanowisku,
- Pomoc i wsparcie podczas przeprowadzanych rozmów,
- Świetną atmosferę w zgranym zespole,
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wyślij swoje CV na adres : rekrutacja@4call.pl/ lub skontaktuj się z Działem Rekrutacji od poniedziałku do piątku w godzinach10.00-16.00 pod numerem tel. 334859922.
Więcej o nas na : facebook.com4call.bb

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Wrzesien, 2014  17:19

Identyfikator: 521150

Wyświetleń: 2560