Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Referent/-ka Ds. Administracyjnych - Aplikuj!

Lubliniec

Jesteśmy agencją HR świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej. Obecnie szukamy osoby do spokojnej, biurowej pracy u naszego klienta z branży produkcyjnej. Nie wymagamy doświadczenia, jedyne chęci i zaangażowania w pracę.
PS. Do pracy u naszego klienta wysłaliśmy już wielu pracowników &#8211; wszyscy są zadowoleni!

REFERENT/-KA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:
&#8226; odbieranie połączeń telefonicznych
&#8226; przyjmowanie gości i udzielanie im informacji
&#8226; wystawianie oraz opisywanie faktur
&#8226; obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:
&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; dobra znajomość pakietu Office (Excel, Outlook, Word)
&#8226; komunikatywność
&#8226; dobra organizacja pracy własnej
&#8226; mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Klient oferuje:

&#8226; pracę w stabilnej i renomowanej firmie
&#8226; możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z klientem
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
&#8226; pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany do wyboru (pierwsza zmiana od godz. 6.45 do 15.00, druga zmiana od 9.00 do 17.15).

praca od zaraz! Nie czekaj, aplikuj :)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl/
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Luty, 2017  14:28

Identyfikator: 605280

Wyświetleń: 2658