Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Częstochowa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#8226; Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy,
&#8226; Wprowadzanie kart pracy,
&#8226; Przygotowywanie danych do listy płac oraz weryfikacja sporządzonej listy płac,
&#8226; Prowadzenie akt osobowych pracowników,
&#8226; Wsparcie merytoryczne z zakresu prawa pracy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
&#8226; Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
&#8226; Praktyczna znajomość prawa pracy oraz umiejętność naliczania wynagrodzeń,
&#8226; Bardzo dobra znajomość systemu OPTIMA,
&#8226; Wykształcenie wyższe,
&#8226; Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji finansowej, stabilność i niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o nadsyłanie CV oraz poniższego oświadczenia:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
danych osobowych (Dz.U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Wrzesien, 2015  15:14

Identyfikator: 561909

Wyświetleń: 2008