Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Operacyjny

Łódź

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive zajmującego się outsourcingiem pracowników poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź i Warszawa
Nr ref.: KO/EC/Ł

Zadania:
&#8226; koordynacja pracy biur w podległych regionach (Łódź i Warszawa)
&#8226; organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu koordynatorów
&#8226; odpowiedzialność za współpracę z pozostałymi działami w firmie
&#8226; sprzedaż wyspecjalizowanych usług związanych z obszarem jakości w przemyśle
&#8226; negocjowanie umów handlowych
&#8226; reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami
&#8226; raportowanie do Kierownika Regionu z pracy powierzonego obszaru

Oczekiwania:
&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; doświadczenie w zakresie kierowania zespołem
&#8226; mile widziane doświadczenie w branży automotive
&#8226; znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
&#8226; umiejętność pracy pod presją czasu
&#8226; dynamizm, systematyczność i konsekwencja w działaniu
&#8226; samodzielność, kreatywność i inicjatywa
&#8226; zorientowanie na wynik
&#8226; gotowość do wyjazdów służbowych
&#8226; dobra obsługa komputera (pakiet Microsoft Office)
&#8226; prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

&#8226; ciekawą i pełną wyzwań pracę
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników
&#8226; podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV na adres konsultant@human-hunter.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Wrzesien, 2015  15:03

Identyfikator: 562022

Wyświetleń: 2774