Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator kontraktów zagranicznych z językiem niemieckim

Katowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma EPD Sp. z o.o. to platforma wymiany usług i doradztwa personalnego. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy odziały regionalne w Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie i Zamościu. Do naszego biura w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator kontraktów zagranicznych
Opis stanowiska:
- Badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukania potencjalnych kontrahentów
- Budowanie relacji na poziomie B2B z klientem niemieckojęzycznym
- Koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi
- Współpraca w procesie rozwijania konkretnego działu
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność prowadzenia negocjacji
- Wysoka kultura osobista
- Chęć do wyszukiwania efektywnych rozwiązań
Oferujemy:
- Zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość pracy na ciekawym stanowisku, pozwalającym poszerzać m. in. umiejętności menedżerskie, komunikacyjno-społeczne oraz kreatywność w młodym, ambitnym zespole
- Wsparcie w zakresie budowania relacji biznesowych (szkolenia)
- Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa oraz regularne prowizje)
- Umowę o pracę po okresie próbnym.
W razie zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Pazdziernik, 2016  13:59

Identyfikator: 595590

Wyświetleń: 2392