Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler jakości (nr ref. MKJ/09/15)

Chorzów

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kontroler jakości

Nr ref: MKJ/09/15

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

Kontrola ilości i jakości towarów oraz produktów gotowych.
Rejestracja ilości sprawdzonego towaru.
Sporządzanie raportu z przeprowadzonej kontroli.
Bieżąca współpraca z działem produkcji.
Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

Mile widziane: doświadczenie w pracy magazynowej.
Dyspozycyjność (praca zmianowa: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00).
Rzetelność.
Spostrzegawczość.
Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość.
Zdolność logicznego myślenia.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę
o pracę w późniejszym terminie.
Pracę w systemie trzyzmianowym.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
Gwarantowane ubezpieczenie.
Pracę w młodym zespole.
Możliwość awansu.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

weegree.es-candidate.compl/application/form/216995/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 21 Grudzien, 2015  13:31

Identyfikator: 570680

Wyświetleń: 4289