Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Maszyn Zrobotyzowanych

Sosnowiec

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. OMZ/9207

Najważniejsze obowiązki:

- obsługa robotów przemysłowych,
- kontrola i rejestracja wybranych parametrów produkcyjnych,
- przezbrajanie linii produkcyjnej,
- uzupełnianie materiałów na produkcji (system Kaban).

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi robotów (Fanuc, Reis, ABB),
- chęć poszerzenia własnej wiedzy,
- gotowość do nauki,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

- znajomość podstaw mechaniki i automatyki przemysłowej,
- znajomość systemów wizyjnych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
- możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie z branży automotive,
- kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Sierpien, 2018  11:06

Identyfikator: 639794

Wyświetleń: 866