Śląskie

Operator produkcji &#8211; branża samochodowa &#8211; wysoka stawka

Dla naszego Klienta, producenta części samochodowych poszukujemy kandydatów do współpracy w obszarze wsparcia produkcji.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA &#8211; liczą się Twoje chęci i możliwość pracy od zaraz!

Opis stanowiska:
&#8226; obsługa procesów produkcyjnych (gięcie, formowanie, lutowanie)
&#8226; wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Oferujemy:
&#8226; umowa o pracę tymczasową z naszą agencją nr 24292
&#8226; następnie umowa bezpośrednio z zakładem Klienta bez okresu próbnego
&#8226; płatne l4 i urlopy
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie bazowe wzbogacone o dodatki płacowe
&#8226; premia absencyjna

Aplikuj bądź zadzwoń pod nr. 725 253 908 i dowiedz się więcej!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Styczen, 2022  12:22

Identyfikator: 712121

Wyświetleń: 846