Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka do dzieci

Gliwice

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr 4042) dla swojego Klienta &#8211; rodziców dwumiesięcznych bliźniaków &#8211; poszukuje osoby do opieki nad dziećmi.

Opiekunka (bliźniaki)
Możliwe podjęcie pracy od zaraz

Obowiązki:
- opieka nad 2 miesięcznymi bliźniakami;
- praca stała od godziny 8-16.

Wymagania:
- miłość do dzieci oraz cierpliwość;
- doświadczenie w pracy przy opiece dzieci (może być również opieka nad dziećmi wśród rodziny);
- brak nałogów;
- możliwy dojazd do Łabęd (Gliwice/Łabędy).

Oferujemy:
- stabilną pracę od godziny 8 do godziny 16;
- indywidualnie dopasowanie warunków finansowych;
- swobodną atmosferę.

Ze względu na to, że praca jest przy małych dzieciach, szukamy osób tylko z doświadczeniem przy opiece nad dziećmi.

Konieczne jest spotkanie osobiście oraz mile widziane przesłanie CV.

m.terlecka@derksen-polska.pl
517 491 676

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Lipiec, 2019  12:21

Identyfikator: 662566

Wyświetleń: 3096