Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Utrzymania Ruchu

Żory

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. PUR/9407

Najważniejsze obowiązki:

- wparcie działu utrzymani ruchu,
- dokonywanie napraw,
- uczestnictwo w przeglądach parku maszynowego.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,
- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- bogaty pakiet socjalny,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Sierpien, 2018  10:57

Identyfikator: 639793

Wyświetleń: 1021