Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja - branża automotive - umowa o pracę

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Aktualnie poszukujesz pracy? A może chcesz ja zmienić?

Z nami zdobędziesz doświadczenie pracując w firmie, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności w dzisiejszym świecie i zautomatyzowanej przyszłości.

Zapoznaj się z nasza oferta i jeszcze dzisiaj APLIKUJ lub napisz wiadomość sms o treści: Gliwice na numer 725 252 582

Czego oczekujemy:

&#8226; dyspozycyjności do pracy zmianowej
&#8226; zaangażowania

W zamian oferujemy:

&#8226; stabilne zatrudnienie
&#8226; umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład
&#8226; pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226; stawkę godzinową wzbogacona o szereg dodatków
&#8226; premię regulaminową
&#8226; system zmianowy
&#8226; dodatek za pracę w godzinach nocnych
&#8226; wzbogacone dodatki weekendowe
&#8226; Dofinansowanie do posiłków
&#8226; Karta Sodexo

Twoje zadania:

&#8226; proste prace manualne
&#8226; obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
&#8226; obsługa maszyn produkcyjnych

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Luty, 2022  15:04

Identyfikator: 712897

Wyświetleń: 1831