Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista E-commerce

Częstochowa

Wydawnictwo Sfinks powstało w 2000 roku. Pod naszym szyldem wydawane są głównie książki dokumentalne i popularnonaukowe, związane z aktualnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. Aktualnie obsługujemy ponad 100 tys. klientów w kraju i za granicą. Działając pod hasłem &#8222;książki z najwyższej półki", dbamy również o wizualną stronę naszych publikacji. Zawsze są to książki najwyższej jakości, drukowane na najlepszym papierze. Obecnie nasze wydawnictwo, firma dystrybucyjna i klub książki wysyłkowej zatrudniają łącznie ok. 80 osób i współpracują z największymi odbiorcami hurtowymi, księgarniami, klientami detalicznymi oraz bibliotekami, szkołami i przedszkolami. Przeszło 15 lat doświadczeń i ciągły rozwój umożliwia nam tworzenie nowych książek dla naszych wiernych Czytelników.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby, która zostanie zatrudniona na tym stanowisku będzie należało wsparcie pracy działu i wykonywanie zadań z zakresu e-commerce.

Zakres obowiązków:

- Obsługa CMS: dodawanie zdjęć, modyfikacja opisów, konfigurowanie i modyfikowanie produktów
- Mniejsze prace graficzne
- Praca z kodem HTML
- Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami / kontrahentami
- Obsługa portali społecznościowych / aukcji Allegro
- Prace nad projektami aktualnie realizowanymi przez dział
- Wsparcie działu IT
- Fakturowanie

Wymagania:

- Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
- Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyczne)
- Minimum średnia znajomość języka HTML
- Umiejętność pracy z systemami CMS
- Minimum średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego
- Znajomość obsługi LibreOffice
- Podstawowa znajomość narzędzi marketingu internetowego
- Podstawowa znajomość Adobe Photoshop
- Duża chęć uczenia się i wysoka motywacja do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Doskonała organizacja i samodzielność w działaniu
- Kreatywność

Mile widziane:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Możliwość realizowania własnych pomysłów
- Pracę w młodym zespole ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia i pełni pomysłów
- Atrakcyjne warunki finansowe: 2000 zł brutto, umowa o pracę + premie.

Swoją aplikację prosimy kierować na adres:

rekrutacjae-commerce@sfinks.info

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)" oraz &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez F.H. SFINKS z siedzibą w Częstochowie przy ul. Mirowskiej 35&#8221;

sfinks.info

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Kwiecien, 2015  13:49

Identyfikator: 546716

Wyświetleń: 18210