Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta Pracy Handlowiec Zawiercie

Zawiercie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Handlowiec/ Specjalista ds. reklamy

Osoba zatrudniona na stanowisku "Specjalista ds. reklamy" będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie partnerów dla naszej agencji reklamowej. Praca polega na oferowaniu firmą miejsca reklamowego.

Główne zadania:
&#8226; badanie potrzeb potencjalnych klientów
&#8226; budowanie trwałych relacji z klientem
&#8226; telefoniczne pozyskiwanie firmy i uzgadnianie terminu spotkanie
&#8226; profesjonalna rozmowa bezpośrednio z właścicielem przedsiębiorstwa

Cel firmy:
Reklamowanie oraz promowanie marki, towarów i usług przedsiębiorców poprzez pozyskiwanie dla nich klientów.

Wymagania:
&#8226; co najmniej wykształcenie średnie
&#8226; minimum pół roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; dobra dykcja
&#8226; umiejętność w nawiązywaniu kontaktów
&#8226; zaangażowanie i motywacja do pracy
&#8226; odpowiedzialność i komunikatywność
&#8226; nastawienie na cel
&#8226; umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
&#8226; prawo jazdy kategorii B;
&#8226; umiejętność sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office.
&#8226; PUNKTUALNOŚĆ
&#8226; znajomość technik sprzedaży

Mile widziane:

&#8226; status studenta studiów niestacjonarnych
&#8226; kurs handlowca
&#8226; własny komputer
Z początku umowa agencyjna a później stała umowa o pracę.
Na początek aż 5%-6% prowizji ze sprzedaży!!!
WYSOKA PŁACA!!!

Praca od 26 marca 2012 roku.
Godziny pracy od 8&#8211; 16 od poniedziałku do piątku.

Proszę przesyłać CV ze zdjęciem ( W TYTULE NAZWA MIEJSCOWOŚCI).

Uprzejmie informujemy, że odpowiadać będziemy tylko na wybrane oferty.

W ramach dalszej współpracy firma oferuje DARMOWE SZKOLENIE HANDLOWCÓW.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Marzec, 2012  21:05

Identyfikator: 383467

Wyświetleń: 3195