Śląskie

Konsultant Finansowy - system klasy ERP - Microsoft Dynamics

Bielsko-Biała

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie w branży IT, w tym w systemie Microsoft Dynamics NAV (rozwiązania ERP, WMS) oraz zaangażowanie we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych Microsoft. Nasze rozwiązania optymalizują czas, by udoskonalić i usprawnić procesy w firmach, zarówno na poziomie zarządzania, jak i produkcji i logistyki.

Oferujemy:
- udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
- stabilne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego
- świetną atmosferę w pracy
- uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
- szkolenia produktowe
- wszelkie niezbędne narzędzia pracy
- możliwość zdobycia certyfikatów

Wymagania:
- znajomość zagadnień biznesowych z zakresu księgowości, finansów i kontrolingu
- umiejętności analityczne
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
- gotowość do podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
- samodzielność i obowiązkowość
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office
- gotowość do podróży służbowych (ważne prawo jazdy)
- gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji
- pożądane cechy charakteru: otwartość, elastyczność, kreatywność
- prawo jazdy kategorii B

Dodatkowymi atutami będą:
- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (księgowość, finanse)
- doświadczenie w pracy w dziale finansowym
- znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV

Zakres obowiązków:
- analiza potrzeb klienta
- konsulting finansowy na etapach wdrożenia oraz wsparcia posprzedażowego, użytkowników systemu Microsoft Dynamics NAV
- opracowywanie koncepcji rozwiązań dla klientów
- współpraca z Działem Rozwoju na potrzeby rynku polskiego

Dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl/

Z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Marzec, 2016  08:38

Identyfikator: 577990

Wyświetleń: 4325