Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Doradca Klienta

Żory, Rybnik, JastrzĘbie ZdrÓj, WodzisŁaw ŚlĄski

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Mobilny doradca finansowo-ubezpieczeniowy
- Rybnik, Knurów,Żory, Racibórz, Wodzisław, Jastrzębie, Żory, Pszczyna,

Opis stanowiska pracy
W związku z dynamicznym rozwojem firma finansowa oparta na solidnych podstawach jednego z wiodących liderów branży finansowej na świecie, poszukuje do oddziału w Rybniku kandydatów na stanowisko Kierownik Zespołu, agent ubezpieczeniowy, doradca finansowy. Mile widziane praktyka w dystrybucji produktów bankowych, ubezpieczeniowych, OFE, funduszy inwestycyjnych.

Oferujemy:
- sprawdzony system pracy
- uczciwe wynagrodzenie
- solidne przygotowanie do zawodu

Wymagania
- wiek min 25 lat
- doświadczenia menadżerskiego
- wykształcenie minimum średnie
- komunikatywności i kreatywności
- umiejętności budowania i pogłębiania relacji z Klientem
- wysokiej motywacji do pracy
- wysokiej kultury osobistej
- prawo jazdy

CV proszę kierować na adres email:
g.baron@go2.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Kwiecien, 2011  17:15

Identyfikator: 300405

Wyświetleń: 2578