Śląskie

Praca w księgowości z językami obcymi (również sam angielski!) , BIELSKO-BIAŁA

Bielsko-Biała

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Wsparcie działu księgowości
(Angielski, Włoski, Niemiecki, Czeski lub Francuski)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref: SA/01/BB/

Opis stanowiska:

 Kontakt z klientami w sprawie zaległych faktur i odpowiadanie na ich potrzeby w efektywny sposób
 Asystowanie w rozliczaniu płatności z fakturami
 Dbanie o to, by procedury zamknięcia okresu spływu należności odbywały się sprawnie, dokładnie i w wyznaczonym czasie
 Doradzanie w kwestiach należności i wspieranie inicjatyw dążących do usprawnienia procesów z tym związanych
 Korzystanie z nowoczesnych narzędzi i systemów, w tym SAP, Case Management i Workflow aby zapewnić najwyższą jakość usług i zarządzania danymi
 Wspieranie pozostałych członków zespołu

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe (preferowane)
 Roczne doświadczenie w księgowości, najlepiej w międzynarodowym środowisku
 Dobra znajomość języka angielskiego plus dobra znajomość co najmniej jednego dodatkowego języka (Czeski/Francuski/Włoski/Polski)
 Znajomość zagadnień dotyczących księgowości
 Umiejętność radzenia sobie z problemami
 Znajomość systemu ERP, najlepiej SAP
 Dobra organizacja pracy
 Komunikatywność i umiejętności interpersonalne

Klient oferuje:

 Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Pakiet szkoleń
 Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres e-mail:

katarzyna.gacek(at)invidiahr.pl/

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: SA/01/BB/

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Invidia HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Leszno 12, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Uwaga! Aplikacje niezawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Styczen, 2013  16:36

Identyfikator: 434715

Wyświetleń: 2349