Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Gliwice

Wspólnie z naszym partnerem opartym na solidnych podstawach światowego lidera w branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji , poszukujemy do Oddziału w Gliwicach na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:
&#8226; Zadanie osoby na tym stanowisku polega podtrzymywaniu oraz nawiązywaniu nowych, długotrwałych kontaktów z Klientami biznesowymi, na pełnej obsłudze klienta w zakresie sprzedaży oraz na kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
&#8226; minimum średniego wykształcenia
&#8226; komunikatywność i wykorzystywanie swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi
&#8226; jeśli jesteś absolwentem &#8211; interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne
&#8226; mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę
&#8226; wynagrodzenie stałe, prowizję od sprzedaży i motywacyjny system premiowy
&#8226; możliwość realizacji odpowiedzialnych i samodzielnych zadań
&#8226; profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe
&#8226; jasno określona ścieżka kariery wraz z możliwościami awansu
&#8226; niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Tworzymy firmę inną niż wszystkie wokół. Jeśli chcesz tworzyć ją z nami, jeśli chcesz czuć się odpowiedzialny za swoja pracę, jeśli chcesz odczuwać sukces finansowy razem z firmą wyślij swoje CV na podany adres mailowy.
Lukasz_hiller@aboutyou.pl/

z podaniem poniższego nr referencyjnego - w temacie maila prosimy wpisać miasto w którym szukasz pracy :

PRZEDSTAWICIEL / (podaj miasto, w którym chcesz pracować)

Bezwzględnie do swojego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Maj, 2014  10:04

Identyfikator: 507597

Wyświetleń: 4025