Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy osobę z umiejętnością obsługi programu Płatnik

Piekary Śląskie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Charakterystyka pracy:
praca o charakterze dodatkowym ( ułamkowa część etatu, zlecenie lub umowa o dzieło )
praca 3 &#8211; 5 dni w miesiącu

Zadania:
obsługa programu Płatnik ( sporządzanie i przesyłanie wszystkich rodzajów deklaracji )
naliczanie list płac

Wymagania:
bardzo dobra znajomość obsługi programu Płatnik
znajomość zagadnień płacowych ( naliczanie list płac, zwolnień, urlopów itp. )
praktyka na stanowisku związanym z obsługą programu Płatnik

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Sierpien, 2014  14:26

Identyfikator: 519452

Wyświetleń: 3386