Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontrola jakości

Częstochowa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli i selekcji dla przedsiębiorstw z branży Automotive, AGD, RTV, Szklarskiego, FMCG.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Częstochowa
Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; Spostrzegawczości
&#8226; Zaangażowania w realizację zadań
&#8226; Mila widziana umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
Oferujemy:
&#8226; Stałą pracę z miesięcznym, terminowym wynagrodzeniam
&#8226; Możliwość przejścia na umowę o pracę
&#8226; Pracę w przyjaznej atmosferze
&#8226; Przejrzyste warunki zatrudnienia
&#8226; Możliwość dopasowania grafiku

Zadania na stanowisku:
&#8226; Kontrola i selekcja wyrobów z branży automotive
&#8226; Wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
&#8226; Praca z przyrządami pomiarowymi

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV.
Zapraszamy również do naszego biura, które mieści się w Częstochowie przy ul. Dekabrystów 33 lok. 9.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Kwiecien, 2016  16:54

Identyfikator: 580564

Wyświetleń: 1721