Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier/Picker (MMPR/01/17)

Ruda Śląska

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier/Picker

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:

Kompletowanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek.
Przyjęcia/wydawanie towaru.
Rozmieszczanie towarów w magazynie.
Lekkie prace magazynowe.
Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:

Dyspozycyjność.
Zaangażowanie i motywacja do pracy.
Dobra organizacja pracy.
Uczciwość, sumienność i dokładność.
Praca w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
Pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin.
Pracę od poniedziałku do piątku.
Gwarantowane ubezpieczenie.
Przyjazną atmosferę pracy.
Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie.
Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643

weegree.es-candidate.compl/application/form/199063/1020/0/