Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter sprzętu AGD

Siewierz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach
i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Dla naszego Klienta, lidera branży AGD, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Monter/ka sprzętu AGD
Miejsce pracy: Siewierz

Zadania :
&#8226; Montaż sprzętu AGD
&#8226; Przestrzeganie przepisów BHP
&#8226; Praca zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
&#8226; Praca na stanowisku produkcyjnym

Wymagania:
&#8226; Dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym
&#8226; Zdolności manualne
&#8226; Motywacja do pracy
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Umiejętność czytania instrukcji i pracy zgodnie z instrukcjami
&#8226; Doświadczenie w pracy na produkcji &#8211; mile widziane

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe + premie
&#8226; Dofinansowanie do posiłków
&#8226; Zorganizowane przewozy pracownicze: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Ogrodzieniec, Myszków, Częstochowa, Olkusz
&#8226; Wdrożenie i kilkudniowe szkolenie przygotowujące do pracy
&#8226; Możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy katowice@human-hunter.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Wrzesien, 2015  12:21

Identyfikator: 561745

Wyświetleń: 1892