Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego (AOWB/07/17)

Będzin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska:

Obsługa wózków widłowych.
Rozładunek oraz załadunek towaru.
Obsługa skanera.
Przygotowywanie towaru do wysyłki.
Prace magazynowo-porządkowe.
Wymagania:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Chęć do pracy.
Zaangażowanie i dokładność.
Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca w systemie zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00)
Pracę w miłej atmosferze.
Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Nie wymagamy doświadczenia.
Kontakt telefoniczny: 735-955-643.

weegree.es-candidate.compl/application/form/258320/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Lipiec, 2017  13:59

Identyfikator: 616042

Wyświetleń: 1304