¦l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca na stanowisku Animator Zabaw lub Monter Hal Namiotowych

Pszczyna

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma Dart-Pol, organizator imprez i pikników firmowych, poszukuje osób na stanowisko ANIMATOR /MONTER HAL przy organizacji imprez firmowych. Praca na terenie ca³ej Polski. Firma zapewnia dojazd oraz nocleg.

Zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy o dzie³o.

Wynagrodzenie: od 150 z³ brutto/realizacjê + premia uznaniowa

Wymagania :

- wykszta³cenie ¶rednie

- umiejêtno¶æ pracy w zespole

- punktualno¶æ

- sumienno¶æ i zaanga¿owanie

Opis stanowiska:

- obs³uga urz±dzeñ pneumatycznych (patrz: dart-pol.pl/)

- organizacja konkursów

- monta¿ hal namiotowych

Oferujemy:

- bezp³atne szkolenia przygotowuj±ce do pracy na stanowisku animatora,

- mo¿liwo¶æ podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie obs³ugi sêdziowskiej organizowanych turniejów,

- praca dostosowana do czasu i dyspozycyjno¶ci pracownika.

Osoby zainteresowane proszone s± o przes³anie CV.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 08 Maj, 2014  16:43

Identyfikator: 505897

Wy¶wietleñ: 2208

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Animator na urodziny - najtaniej w okolicy - zamów dzisiaj tel.693 452 706