Śląskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik produkcji

Tarnowskie Góry

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Oferta pracy: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Stawka: 27.70 PLN brutto

Harmonogram pracy:

Poniedziałek - Sobota: 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00

Obowiązki:

Szlifowanie elementów plastikowych: Precyzyjna praca nad obróbką elementów plastikowych w celu uzyskania najwyższej jakości wykończenia.

Pakowanie odpadów produkcyjnych: Odpowiedzialność za sprawną segregację, pakowanie i utylizację odpadów w procesie produkcyjnym.

Kontrola jakości: Aktywne uczestnictwo w procesie kontroli jakości, zapewniające zgodność z ustalonymi standardami.

Wymagania:

Zdolności manualne: Umiejętność precyzyjnej pracy manualnej oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
Atrakcyjną stawkę godzinową.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Jeśli posiadasz zdolności manualne, jesteś precyzyjny, i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu produkcyjnego, zapraszamy do aplikowania!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Styczen, 2024  11:01

Identyfikator: 738839

Wyświetleń: 1141