Śląskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik produkcji

Ruda Śląska

&#128205;Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
&#128994;Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy szkolenia wdrożeniowe
&#10145;&#65039;Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn drukarskich min. laser-grawerowanie, tampodruk, sitodruk, druk cyfrowy, haft
Prace manualne
Sprawdzanie jakości wykonanego nadruku
&#10145;&#65039;Wymagania
Dyspozycyjność do pracy III zmianowej
Dobra organizacja pracy
Chęci do pracy i zaangażowanie
Dokładność i spostrzegawczość
&#10145;&#65039;Co oferujemy
Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie miesięczne od 4700 zł brutto
System premiowy do 500 zł brutto miesięcznie
Smaczne obiady za 6 zł na stołówce zakładowej
Bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa i Rudy Śląskiej
Bezpłatny parking dla osób posiadających własny środek transportu
Półgodzinna przerwa wliczona w czas pracy
Program rekomendacji pracowników 2000 zł brutto
Możliwość pracy w nadgodzinach (+50%/100% do stawki godzinowej)
Trzyzmianowy system pracy
Dodatek za pracę w godzinach nocnych
Szkolenie wdrożeniowe z trenerem
Kompleksowe wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Kwiecien, 2024  11:58

Identyfikator: 742460

Wyświetleń: 546