Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik do obsługi wtryskarki

Czechowice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wynagrodzenie: 1700 - 1800 zł netto + premia motywacyjna

Branża: Pracownik fizyczny

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Zadania:
- praca na linii produkcyjnych
- kontrola wizualna produkowanych detali
- obsługa wtryskarek

Wymagania:
- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie stałe, system premiowy, dodatki

Inne benefity:
- dobrze zorganizowane zaplecze socjalne (jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: Od zaraz

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Sierpien, 2017  10:04

Identyfikator: 618013

Wyświetleń: 1338