Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji (CRPP/01/17)

Siemianowice Śląskie

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

Pakowanie towaru przy linii produkcyjnej.
Sprawdzanie jakości produktów.
Sporządzanie raportu z przeprowadzonej kontroli.
Prace porządkowe oraz pomocnicze na produkcji.
Wymagania:

Zdolności manualne.
Precyzja i dokładność.
Zaangażowanie.
Dobry stan zdrowia.
Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową.
Pracę w renomowanej firmie.
Możliwość rozwoju, awansu.
Pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
Możliwość otrzymania premii i dodatków.
Szeroki pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna) po okresie próbnym.
Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz.
Kontakt telefoniczny: 604-223-348, 668-620-176.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Kwiecien, 2017  12:41

Identyfikator: 609839

Wyświetleń: 1812