Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel ds. ubezpieczeniowo-finansowych

Śląskie

PoliSafe jest wszechstronną Agencją Ubezpieczeń, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu oferujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń.

Obowiązki:
&#8226; Aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta
&#8226; Doradztwo w zakresie oferowanych usług
&#8226; Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych
Oferujemy:
&#8226; Negocjowany poziom wynagrodzenia
&#8226; Nienormowany czas pracy
&#8226; Pełen pakiet szkoleń
&#8226; Wsparcie marketingowe
&#8226; Systematyczną pomoc merytoryczną
&#8226; Szeroką gamę produktów
Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Ogłoszenie dodane: Piatek, 30 Maj, 2014  12:27

Identyfikator: 508472

Wyświetleń: 2980