Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Instruktor Tańca - Cieszyn

Opis stanowiska: prowadzenie zajęć nauki Tańca z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.
Wymagania:

 Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
 Preferujemy osoby z doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć nauki tańca i z dobrym kontaktem z dziećmi
 Dyspozycyjność
 Mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
 pracę w dużej i stabilnej Placówce Wychowania Pozaszkolnego
 pakiet szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć
 możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności
 wyposażenie wspomagające prowadzenie zajęć.
 atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres taniec.kat@biurokarier.net z dopiskiem &#8222;Taniec &#8211; Cieszyn&#8220;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Listopad, 2013  12:12

Identyfikator: 486857

Wyświetleń: 1559