Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Instruktor rytmiki dla dzieci przedszkolnych - Tarnów

Tarnów

Opis stanowiska: prowadzenie zajęć z rytmiki z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
&#8226; Umiejętność gry na instrumencie klawiszowym
&#8226; Doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć z rytmiki z dziećmi
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; pracę w dużej i stabilnej Placówce Wychowania Pozaszkolnego
&#8226; pakiet szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć
&#8226; możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności
&#8226; wyposażenie wspomagające prowadzenie zajęć.
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres rytmika.krk@biurokarier.net z dopiskiem &#8222;Instruktor rytmiki &#8211; Tarnów"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Listopad, 2013  12:05

Identyfikator: 486133

Wyświetleń: 2292