Śląskie

Pracownik Fizyczny Do RĘcznego RozŁadunku Naczep &#8211; Pilnie!!!

Bielsko-Biała

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY DO RĘCZNEGO ROZŁADUNKU NACZEP &#8211; PILNIE!!!
Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA, woj. śląskie
Nr ref.: ROZBIELSKO/07/13

POSZUKUJESZ PRACY DODATKOWEJ? &#8211; TO PRACA DLA CIEBIE!

Obowiązki:
 Ręczny rozładunek naczep z workami z pieprzem, paletyzacja, stretching

Wymagania:
 Mile widziane doświadczenie w pracy przy rozładunku - załadunku
 Silna motywacja do pracy
 Energiczność ( ważna jest szybkość wykonywania pracy)
 Dyspozycyjność
 Uczciwość
 Zaangażowanie
 Siła fizyczna

Oferta:

 Praca na terenie Bielsko - Białej
 Praca w zespołach 2 osobowych
 Atrakcyjne wynagrodzenie

W tytule maila proszę wpisać &#8222;ROZBIELSKO/07/13&#8221;
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 05.07.2013 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX POLSKA Sp. z. o. o. S.K.A
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Lipiec, 2013  11:40

Identyfikator: 466523

Wyświetleń: 3640