Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik hali Poręba 10 czerwca

Poręba

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej w jednej z sieci handlowych na stanowisku:
Pracownik hali.
Wymagania:
- aktualna książeczka sanepid - warunek konieczny,
- chęć do pracy W DNIU 10.06.13 w godz. 9-17,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- komunikatywność i odpowiedzialność.
Obowiązki:
- wymiana listew cenowych,
- porządkowanie działu,
- wykładanie towaru.
Co oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- umowę o dzieło,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres katowice@jobman.pl/, w tytule wpisując "Pracownik hali Poręba".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Czerwiec, 2013  16:49

Identyfikator: 462236

Wyświetleń: 3120