Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ka &#190; etatu

Katowice

ISSP Sp. z o.o. &#8211; Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miasto: Katowice

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozliczenie ze sprzedaży
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- pełnoletność
- rzetelność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
- stawka 13 brutto/h
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
- praca w wymiarze &#190; etatu, ok. 120 godz. miesięcznie
- osobom z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: ogloszenia@issp.pl/

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Marzec, 2017  16:40

Identyfikator: 608416

Wyświetleń: 1998