Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser (wykładanie towaru) REAL Tychy E'Leclerc Tychy

Tychy

Ogólnopolska agencja promocyjna dla klienta - lidera w branży FMCG, poszukuje osób do pracy w hipermarkecie REAL Tychy oraz E'Leclerc Tychy na stanowisko:

MERCHANDISER

Zadania:
- dbanie o optymalną ekspozycję produktów na półce,
- zapewnienie stałej dostępności produktów,
- kontrola stanów magazynowych,
- budowa ekspozycji,
- raportowanie.

Oczekujemy:
- doświadczenia (mile widziane),
- umiejętności organizacji swojego czasu pracy,
- aktualnej książeczki SANEPID (wymagane).

Oferujemy:
pracę w młodym, ambitnym zespole, profesjonalny system szkoleń, możliwość rozwoju i kariery, konkurencyjne wynagrodzenie, pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: katowice(at)dema.com.pl/ (w miejsce at proszę wpisać @)
W temacie maila proszę wpisać: CV REAL Tychy

Praca od zaraz.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Lipiec, 2010  13:09

Identyfikator: 205290

Wyświetleń: 4203