Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Salonie Meblowym Deko- Piasek

Piasek, ul. Podleśna 35B

Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli głownie ze skóry poszukuje pracownika obsługi Klienta!

Miejsce pracy: Piasek, ul. Podleśna 35B

Obowiązki:
- Sprzedaż mebli
- doradzanie w wyborze mebli
- Dbanie o porządek i wygląd sklepu
- praca na komputerze

WYMAGANIA:
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- uśmiech, uśmiech, uśmiech
- praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej

OFERUJEMY:
- umowa zlecenie
- stawka za godzinę 10 zł " na rękę " w tygodniu 12 zł "na rękę" weekend
+ premia od sprzedaży

1/2 etatu
(weekendy w miesiącu, pojedyncze dni w tygodniu)

GODZINY PRACY:
poniedziałek- niedziela - 10 do 18

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV(ze zdjęciem)

Ogłoszenie dodane: Sobota, 18 Marzec, 2017  16:32

Identyfikator: 607718

Wyświetleń: 1313