Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Pracodawca
Polska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji przewodów hamulcowych do pojazdów osobowych i dostawczych.

Zakres obowiązków
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
&#8226; Dystrybucja i marketing produktów Firmy na terenie Województwa Śląskiego i ościennych
&#8226; Pozyskiwanie i kontakt z klientami i dystrybutorami
&#8226; Przygotowanie ofert, prezentacja produktów
&#8226; Obsługa posprzedażowa.

Wymagania
&#8226; Znajomość rynku motoryzacyjnego, w szczególności sektora części zamiennych
&#8226; Wykształcenie min. średnie techniczne
&#8226; Doświadczenie w dystrybucji i handlu artykułami motoryzacyjnymi
&#8226; Zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
&#8226; Kultura osobista i schludność
&#8226; Umiejętności sprzedażowe.

Oferujemy
&#8226; Atrakcyjne warunki i finansowe
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: kn@jobland.pl/ lub zgłoszenie się pod adresem: jobland.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Lipiec, 2010  12:25

Identyfikator: 201795

Wyświetleń: 1960