Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Obsługi Hotelu

Jura Krakowsko - Częstochowska

Typ ogłoszenia: Dam Prace

DPM Lease dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:
Pracownik Obsługi Hotelowej
NR REF. POH/17/Lease
Miejsce pracy: Jura Krakowsko - Częstochowska

Od kandydatów oczekujemy:

- chęci do pracy
- zaangażowania w wykonywane obowiązki
- dyspozycyjności (praca również w weekendy)

Zakres obowiązków:

- obsługa gości hotelowych

- sprzątanie pokoi hotelowych

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość podjęcia stałej współpracy z Agencją

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres cv@dpm.com.pl/

"Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 2069"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Listopad, 2010  09:31

Identyfikator: 244599

Wyświetleń: 5417