Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat CE

Typ ogłoszenia: Dam Prace

KIETZMANN OFB GmbH & Co. KG
Kietzmann Oberflächenbeschichtungen GmbH & Co KG jest firma z ponad 50 -letnim doswiadczeniem w nakladaniu powlok antykorozyjnych metoda katoferyczna KTL , produkty naszej firmy montowane sa we wiekszosci znanych marek motoryzacyjnych na calym swiecie.

Stanowisko: Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Niemcy, 42579 Heiligenhaus

Opis stanowiska:
Kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem/rozładunkiem.
Nadzór nad powierzonym ładunkiem.
Poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur.
Dbanie o powierzony pojazd.

Wymagania:
Doświadczenie w prowadzeniu ciągnika siodłowego 40 ton
Prawo jazdy kategorii C+E
Aktualne uprawnienia: kurs na przewóz rzeczy, psychotesty, karta kierowcy,
Znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym ( gotowosc do dalszej nauki)

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
Terminowe wyplaty zarobkow
Praca 40 h tygodniowo do poniedzialku do piatku, weekendy wolne
Platny urlop 24 dni w roku.
Pomoc w zorganizowaniu mieszkania
Pomoc we wszelkich sprawach meldunkowych

Pozostałe informacje:

Rodzaj pracy:praca w terenie
Forma zatrudnienia:pełny etat

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny+prosze zaznaczyc wysokosc oczekiwanych zarobkow) na adres: bewerbung@kietzmann.de

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Czerwiec, 2018  14:31

Identyfikator: 635634

Wyświetleń: 1476