Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta pracy Malarz/Stolarz

Australia

Agencja pośrednictwa pracy HS Partners dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

MALARZ/STOLARZ

Miejsce pracy: Australia
Miasto : Sunshine Coast

Opis stanowiska pracy:
- malowanie, przygotowywanie powierzchni do malowania
- malowanie ściany listwy, drzwi.

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- zaświadczenie o niekaralności
- prawo jazdy kat. B
- Pewna osoba która chcę wyjechać do Australii
- Młoda ,kontaktowa, zdecydowana

Oferujemy:
- Wypłaty: tygodniówki to około 1200 dolarów tygodniowo przy najniższej stawce
- praca 5 dni w tygodniu, po 8 godz dziennie - 40 godzin tygodniowo
(Praca od poniedziałku do piątku. Weekendy wolne jeśli ktoś chce może też pracować w sobotę)
- Sponsorowana wiza dla kandydatów
- Zakwaterowanie: pomoc od pracodawcy w zorganizowaniu

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV na adres mailowy rekrutacja@hspartners.pl lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 730 555 19

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Lipiec, 2022  15:06

Identyfikator: 718373

Wyświetleń: 931