Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca za granicą Traktorzysta przy zbiorze jabłek

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu polskich specjalistów na rynek wewnętrzny i do krajów Unii Europejskiej. Aktualnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy kierowcy ciągnika przy zbiorze jabłek.
Wymagania:
&#8226; komunikatywna znajomość języka francuskiego
&#8226; prawo jazdy kat. B &#8211; mile widziane kat. T
&#8226; doświadczenie przy zbiorach jabłek lub innych owoców
&#8226; dyspozycyjność od 15 września do 15 grudnia
&#8226; dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w okresie od września do grudnia
&#8226; zakwaterowanie
&#8226; pomoc w organizacji wyjazdu
Opis stanowiska:
&#8226; jazda traktorem
&#8226; mechaniczny zbiór jabłek
&#8226; drobne naprawy przy sprzęcie mechanicznym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: zbiorjablek/fr/2018
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Wrzesien, 2018  23:30

Identyfikator: 641122

Wyświetleń: 1311