Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik obsługi klienta &#8211; infolinia przychodząca

Ostrava

Tytuł stanowiska: Pracownik obsługi klienta &#8211; infolinia przychodząca
Lokalizacja: Ostrava (Czechy)
Wynagrodzenie: 2100-2200 zł netto

Branża: Ubezpieczenia

Zadania:

- Udzielanie kompleksowych informacji dotyczących produktów firmy
- Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń osób ubezpieczonych w firmie klienta (ubezpieczenia tyrustyczne, ubezpieczenia samochodów)
- Telefoniczna obsługa klientów zgłaszających szkodę, problem zdrowotny lub szkody pojazdów jakie nastąpiły w trakcie użytkowania od osób ubezpieczonych
- Kontakt z usługodawcami firmy
- Przekazywanie informacji zainteresowanym stronom

Wymagania:

- Język angielski na poziomie komunikatywnym &#8211; warunek konieczny
- Podstawowa znajomość pakietu office
- Podzielność uwagi
- Mile widziana znajomość innych języków obcych
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Wynagrodzenie:

2100-2200 zł netto (na rękę) + do 300 zł dla dojeżdżających w zależności od miejsca zamieszkania

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz z odpowiednią klauzulą zgody na przetwarzanie danych na: marek.neubauer@sel-work.pl/

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Sierpien, 2017  15:29

Identyfikator: 619671

Wyświetleń: 946