Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz TIG - Francja

Damvillers,Fracja

Agencja Pracy Corona Silesia Sp z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Damvillers, Francja
nr oferty: 09/WS

Język: mile widziana znajomość francuskiego lub angielskiego

Opis stanowiska:

- montaż według planów i spawanie elementów taśmociągów (praca ze stalą nierdzewną, grubość spawanych materiałów to 10 mm),
- umiejętność spawania TIGem. Monterów i spawaczy czekają testy na miejscu,
- oczekujemy doświadczenia w spawaniu stali czarnej, najlepiej elementy do przemysłu rolnego, ciężkich maszyn lub przemysłu kolejowego,
- konieczność odbycia próbek spawalniczych w Polsce.

Wymagania:

- mile widziane certyfikaty spawalnicze, ale nie obowiązkowe
- czytanie rysunku technicznego

Rodzaj współpracy:

- polska umowa o pracę na czas określony,
- pełny etat

Dodatkowo:
- firma zapewnia odzież roboczą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy: j.stampka@corona-silesia.pl/ w temacie wpisując nazwę stanowiska i nr oferty 09/WS lub poprzez formularz kontaktowy. W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Kwiecien, 2017  12:55

Identyfikator: 610295

Wyświetleń: 1401