Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Główny Administrator

Katowice

W związku z projektem realizowanym przy współpracy z naszym kluczowym klientem poszukujemy Głównego Administratora, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie środowiska produkcyjnego u klienta oraz jego utrzymanie.

Opis stanowiska:

Instalacja i konfiguracja środowiska produkcyjnego zgodnie z założeniami projektowymi
Opracowanie dokumentacji podwykonawczej opisującej jego konfigurację oraz procedury eksploatacyjne
Rozwiązywanie incydentów i problemów w funkcjonowaniu środowiska do czasu utrzymania
Wprowadzanie zmian w środowisku produkcyjnym w ramach wdrożenia i utrzymania
Przekazanie wiedzy o konfiguracji środowiska zespołowi świadczącemu usługi utrzymania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów IT
Min. 5-letnie doświadczenie w administracji złożonymi systemami IT
Bardzo dobra znajomość klastry serwerów Windows2008 oraz RedHat Linux
Znajomość baz danych SQL Server 2012 oraz PostgreSQL
Znajomość aplikacji webowych, JBoss, Tomcat
Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów IT
Mile widziana znajomość zagadnień GIS oraz systemów CMS - Liferay

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy
Elastyczne formy zatrudnienia
Całościowe wsparcie na projekcie
Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów
Udział w jednym z największych projektów informatycznych w Polsce

Aplikuj: recruitment [at] connectis.pl/ przesyłając swoje CV, w temacie wiadomości e-mail wpisując nr referencyjny 2036/AD

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Lipiec, 2013  12:06

Identyfikator: 470623

Wyświetleń: 4357