Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

PROBET<> Chorzów - Pracownik działu IT z orzeczeniem.

Chorzów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PROBET Sp.z o.o.- Dział IT ogłasza nabór.

Masz orzeczenie o niepełnosprawności szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju zawodowego ,posiadasz wiedzę i doświadczenie w branży IT?.
zadzwoń: 799 015 427
stanowisko: Pracownik działu IT.
miejsce pracy : Chorzów Batory

OBOWIĄZKI:
- Utrzymanie firmowej sieci LAN.
- Zarządzanie serwerem w siedzibie Firmy.
- Wsparcie Techniczne , rozwiązywanie problemów sprzętowych.
- Administrowanie i kontrola ,sprawdzanie poprawności działania sprzętu i systemów oraz aplikacji, diagnostyka.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie min.. Średnie kierunkowe Informatyka.
- Orzeczenie o niepełnosprawności .
- Doświadczenie w branży IT .
- Wysoka znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
- Znajomość zagadnień tworzenia i obsługi sieci komputerowych
- Dobra znajomość fizycznej budowy komputera
- Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie .
- Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
- Możliwość rozwoju zawodowego .
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon.
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

KONTAKT:
- Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 tel: 799 -015-427 lub przesłać dokumenty aplikacyjne ( cv + list motywacyjny z zaznaczeniem symbolu i stopnia niepełnosprawności ) na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
DZIĘKUJEMY

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Marzec, 2016  07:49

Identyfikator: 577781

Wyświetleń: 3447