Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Java

Katowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient jest firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowań dla instytucji publicznych oraz osób prywatnych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzaniem do swej oferty nowych produktów, w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista JAVA &#8211; KATOWICE
OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:
&#8226; prace programistyczne oraz wsparcie techniczne i rozwój prowadzonych projektów.

ZAPEWNIAMY:
&#8226; Pracę w oparciu o umowę o pracę,
&#8226; Bardzo dobre warunki finansowe,
&#8226; Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w prestiżowym dziale firmy,
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,
&#8226; Stabilność zatrudnienia,
&#8226; Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

OCZEKUJEMY:
&#8226; Wykształcenie wyższe,
&#8226; Znajomość Języka Java EE w stopniu zaawansowanym,
&#8226; Znajomość EJB, Hibernate, Serwlet,
&#8226; Znajomość SQL i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych,
&#8226; Znajomość systemu Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie środowiskiem deweloperskim,
&#8226; Znajomość narzędzi Maven oraz Ant,
&#8226; Znajomość GWT, Sencha GXT, Web Services,
&#8226; Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych,
&#8226; Znajomość środowisk deweloperskich: NetBeans,
&#8226; Znajomość znajomość języka C#, WinForms.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy:
basia@aboutyou.pl/
z podaniem nr referencyjnego: Programista JAVA Katowice

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

&#8222;Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.&#8221;
&#8222;Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.&#8221;
&#8222;Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty niż podana w ogłoszeniu.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Sierpien, 2013  13:54

Identyfikator: 473160

Wyświetleń: 3879