Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Unix/Linux Engineer ( Ostrava)

Ostrava

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
- Zarządzanie infrastrukturą Unix EMEA i Asia Pacific.
- Wsparcie techniczne systemów operacyjnych UNIX, platform sprzętowych i administracja Oracle/SUN
- Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych UNIX i podłączonego sprzętu
- Współpraca z innymi grupami przy wsparciu technicznym kuczowych usług internetowych, takich jak sieć, DNS, Mail, Radius, VoIP, itp.

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu serwerami Unix / Linux
- Język angielski na poziomie komunikatywnym
- Team player
- Doświadczenie z Oracle / Sun Solaris 5.6 - 10 będzie dodatkowym atutem
- Znajomość obsługi skryptów Bash / Python / Perl
- Dobra znajomość protokołu TCP / IP

Oferujemy:
- Praca w pełnym wymiarze czasu w stabilnej firmie w centrum Ostrawy
- Międzynarodowe i wielokulturowe środowisko pracy
- Rozwój zawodowy w ramach zespołu
- Rozwój zawodowy w ramach firmy
- Świadczenia pracownicze (5 tygodni urlopu, kursy językowe, bony na posiłki, składki na ubezpieczenia emerytalne i rentowe ...)

Prosze o przeslanie CV w jezyku angielskim

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Lipiec, 2013  20:41

Identyfikator: 471341

Wyświetleń: 5312