Śląskie

zmień miasto

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Katowice

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę - pełny wymiar czasu pracy

Opis stanowiska:
- Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy,
- Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów oraz w zakresie - kompletnych rozwiązań systemów automatyki przemysłowej,
- Rozwój sprzedaży w podległym regionie,
- Realizacja założonego budżetu,
- Nadzór nad prowadzonymi kontraktami,
- Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
- Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji techniczno- handlowych

Wymagania:
- Wyższe wykształcenie technicznego (preferowane kierunki: telekomunikacja, automatyka, elektronika, elektrotechnika),
- Praktycznej umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
- Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji oraz prowadzenia prezentacji techniczno-handlowych,
- Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista,
- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
- Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet Office, Internet),
- Dyspozycyjność, kreatywność i inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
- Samodzielność i dobra organizacja pracy,
- Prawo jazdy kat. B,

Dodatkowo zalety:
- Obsługa programów do projektowania CAD,
- Znajomość rynku górniczego

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Kwiecien, 2015  08:27

Identyfikator: 546063

Wyświetleń: 2794