Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

PROBET<> Chorzów - Specjalista ds. exportu z orzeczeniem

Chorzów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PROBET Sp.z o.o.
Posiadasz orzeczeniem o niepełnosprawności szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju zawodowego ?.
zadzwoń: 799 015 427 .

Stanowisko : Specjalista ds. Exportu.
Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:
- Nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych Europa Zachodnia &#8211;Niemcy ,Austria
- Aktywne realizowanie polityki handlowej firmy na terenie UE
- Negocjowanie cen i warunków handlowych, przedstawianie ofert .

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- Zdolności negocjacyjne i analityczne
- Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
- Gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwości doskonalenia zawodowego &#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon.
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

KONTAKT :
- Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 tel: 799-015-427 lub przesłać aplikację zawodową na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
DZIĘKUJEMY

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Marzec, 2016  09:35

Identyfikator: 577802

Wyświetleń: 3187